Trwa ładowanie...

Zyskaj formę w 10 tygodniu

Obecnie dostrzega się zainteresowanie ludzi zdrowym stylem życia. Chcemy dobrze wyglądać i utrzymać zdrowie możliwie jak najdłużej, więc wiele osób zmienia sposób odżywiania się oraz podejmuje różne formy aktywności fizycznej.

spis treści

1. Jak skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów i ukształtować mięśnie?

Największych efektów można oczekiwać dopiero w momencie podjęcia decyzji o zupełnej zmianie stylu życia. Chcąc skutecznie pozbyć się nadmiaru tłuszczyku oraz odpowiednio ukształtować swoje ciało, nie wystarczy rezygnacja z określonych produktów spożywczych. Warto pamiętać, że proces odchudzania się wcale nie musi być związany z całkowitą rezygnacją ze składników, które lubimy jeść. Odpowiednie komponowanie posiłków, w odpowiedniej proporcji oraz regularna aktywność fizyczna są gwarancją powodzenia w uzyskaniu upragnionej sylwetki.

Zobacz film: "Wysiłek fizyczny - codzienna aktywność"

Zyskaj formę w 10 tygodni - galeria zdjęć
Zyskaj formę w 10 tygodni - galeria zdjęć [5 zdjęć]

Aby osiągnąć ciało o jakim marzysz, zacznij od diety.

zobacz galerię

2. Czy jest możliwe uzyskanie wymarzonej sylwetki bez konieczności wychodzenia z domu?

Częstym elementem, który utrudnia podjęcie decyzji o zmianie stylu życia, w tym wprowadzenie regularnych ćwiczeń, jest brak czasu. Praca i obowiązki życia codziennego nie zachęcają ani do aktywności fizycznej, ani do zwracania większej uwagi na zdrowe odżywianie się. Rozwiązaniem w takiej sytuacji mogą być specjalnie opracowane programy odchudzania się, które można realizować w zaciszu własnego domu. Przeważnie są to filmy dostępne w formie DVD. Można również skorzystać z programów dostępnych na stronach internetowych portali poświęconych zdrowemu stylowi życia, odchudzaniu się, czy też odżywianiu się. Jeśli ktoś zdecyduje się na taką formę odchudzania istotne jest, by wybrać program, który faktycznie będzie pomocny w redukcji masy ciała. Coraz bardziej znany i z powodzeniem stosowany w Polsce i w Europie jest program żywieniowo-sportowy "Zyskaj Formę w 10 Tygodni". Stworzony na Zachodzie, od pół roku realizowany jest w również w Polsce, zyskując coraz większą grupę zwolenników.

3. Czego dotyczy program "Zyskaj Formę w 10 Tygodni"?

Założeniem autorów programu, niemieckich olimpijczyków oraz dietetyków, jest nie tylko pomoc w odchudzaniu, ale także motywowanie do zmian w stylu życia. W Polsce ambasadorami programu są Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki, którzy o skuteczności programu przekonali się osobiście. Niedawno do współpracy przystąpił także dietetyk z Instytutu Żywności i Żywienia, co jeszcze bardziej podkreśla bezpieczeństwo i skuteczność programu.

Korzyści programu wynikają ze specyfiki projektu, który nie jest propozycją diety. Jego cel stanowi nakłonienie ludzi do zmiany stylu życia na bardziej aktywny i oparty na zdrowych nawykach żywieniowych. Podstawę programu stanowią 3 elementy: odżywianie, sport i motywacja. Obejmuje on 16 filmów z propozycjami treningowymi oraz filmy kulinarne. Podążając za wskazówkami autorów programu radykalnie zmieniamy styl życia, wprowadzając w nie zdrowe nawyki, co w efekcie gwarantuje upragniony wygląd.

4. Co odróżnia projekt od innych, ogólnie dostępnych programów?

Uczestnicy programu mają możliwość dokumentowania własnych efektów poprzez pomiar obwodów i masy ciała przy pomocy specjalnej internetowej aplikacji. Dzięki temu możliwe jest śledzenie własnych postępów, co stanowi motywację do kontynuowania odchudzania się.

Rejestracja i przystąpienie do projektu "Zyskaj Formę w 10 Tygodni” jest możliwa na stronie internetowej Zyskaj Formę.

Programy opracowane w celu przywrócenia zadowalającego wyglądu są dobrą propozycją zwłaszcza dla tych osób, które chciałyby osiągnąć widoczne efekty bez konieczności wychodzenia z domu. Warto jednak, decydując się na konkretny program, zwrócić uwagę na jego wiarygodność. Jeśli decydujemy się na "domowe sposoby" redukcji zbędnych kilogramów, korzystajmy z porad specjalistów, którzy udzielą profesjonalnych wskazówek.

Zyskaj formę w 10 tygodniu
Zyskaj formę w 10 tygodniu
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.