Trwa ładowanie...

Jak dobrze dobrać buty? (WIDEO)

Zobacz film: "60 proc. kobiet i 40 proc. mężczyzn źle dobiera buty"

Buty wiele mówią o człowieku. Dobrze dobrane obuwie powinno nie tylko pasować do okazji, ale przede wszystkim powinno być eleganckie. Niestety często wybór obuwia na oficjalne spotkania i imprezy rodzinne odbywa się kosztem wygody.

Według wielu osób elegancja i wygoda się wykluczają. Jednak nie należy o niej zapominać, gdy eleganckie buty są elementem naszego codziennego stroju w pracy.

Efekty noszenia źle dobranego i niewygodnego obuwia, zobaczymy dopiero po kilku latach. Niestety wówczas wpływ na nasze zdrowie będzie już znaczny, ale można temu bardzo łatwo zaradzić. Sprawdź jak prawidłowo dobrać obuwie!

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.