Trwa ładowanie...

Jennifer Nicole Lee – kult ciała, dieta i ruch

Kim jest Jennifer Nicole Lee? Celebrytka uznawana jest dzisiaj za guru fitnessu. Niegdyś Jennifer Nicole Lee nie należała do grona najszczuplejszych kobiet. Dzisiaj pokazuje, jak swoją determinacją można osiągnąć sukces. Jennifer Nicole Lee wzięła się za siebie i dzisiaj jej figurę można zaliczyć do najlepszych przykładów obrazujących to, jak sport i właściwa dieta odchudzająca mogą być dobroczynne dla ludzkiego ciała.

spis treści

1. Jennifer Nicole Lee - kult pięknego ciała

W XXI wieku zdecydowanie wyróżnił się nurt zdrowego trybu życia i zadbanego ciała. Jennifer Nicole Lee udowodniła, że wszystkie blokady tkwią w naszej psychice. Bardzo często wmawiamy sobie, że po prostu nie potrafimy schudnąć.

Zobacz film: "Najlepsze ćwiczenia na cellulit"

Nie ma nic bardziej mylnego. Jeśli tylko zaczniemy stosować zasady właściwego stylu życia, bardzo szybko przekonamy się, że możemy więcej niż dotychczas sądziliśmy. Jennifer Nicole Lee daje prostą odpowiedź na wszystkie znaki zapytania. Po pierwsze należy zmienić nastawienie. Jeżeli na samym początku będziemy sobie wmawiać, że nie jesteśmy w stanie schudnąć to tak najprawdopodobniej będzie.

Jak zmienić zatem nastawienie? Okazuje się, że jest to trudniejsze niż sama utrata wagi. Pesymizm w tej dziedzinie sprawi, że wrócimy do poprzedniej wagi. Nicole Jennifer Lee jest zdania, że to my sami stoimy na przeszkodzie do uzyskania wymarzonego ciała. Związane jest to między innymi z błędami w pojmowaniu własnej osoby. Kompleksy mogą prowadzić do tak zwanego błędnego koła.

Jenifer Nicole Lee uważa, że sukces w odchudzaniu to między innymi właściwie dobrana dieta
Jenifer Nicole Lee uważa, że sukces w odchudzaniu to między innymi właściwie dobrana dieta (123RF)

Jaki jest mechanizm tego koła? Rozpoczynamy dietę. Wyznaczamy konkretny dzień, który wydaje nam się być końcem ulubionych czynności. Zaczynamy z tęsknotą myśleć o ulubionych potrawach. Przed wyznaczonym dniem rozpoczynamy maraton złożony z naszych ulubionych dań. Kiedy nadchodzi dzień rozpoczęcia diety, czujemy się pełni i niezbyt atrakcyjni. Składniki diety również pozostają do życzenia.

Okazuje się, że aby schudnąć trzeba przede wszystkim jeść. Wiele osób czyni jednak na odwrót. Zaczyna głodówki, które ostatecznie kończą się efektem jojo.

Jennifer Nicole Lee postanowiła powiedzieć dość takiemu sposobowi pojmowania rzeczywistości. Aby schudnąć, koniecznie trzeba zrezygnować z niektórych potraw, jednak wcale nie musimy chodzić głodni, a co za tym idzie – źli na siebie i cały świat.

2. Jennifer Nicole Lee - dieta i ruch

Najważniejsze czynniki umożliwiające skuteczną utratę wagi według Jennifer Nicole Lee to ruch i dieta. Jeśli nie jesteśmy w stanie sami ułożyć racjonalnego, codziennego menu – zwróćmy się o poradę do dietetyka.

W ten sposób dostaniemy dopasowany do naszych potrzeb jadłospis. Dietetyk zdradzi nam również, ile tak naprawdę powinniśmy schudnąć. Bardzo często mamy zaburzony obraz własnego ciała. Myślimy, że jesteśmy grubsi niż w rzeczywistości.

Utrata wagi rozpoczyna się zatem w naszej głowie. Jennifer Nicole Lee proponuje fitness. Jest to jednak aktywność fizyczna, która umożliwia spalanie kalorii i kształtowanie sylwetki ciała. Propozycja ćwiczeń sprawdzi się u wszystkich – zarówno u osób starszych, jak i młodszych. Trzeba tylko zrobić ten pierwszy krok i wreszcie zacząć.

Jennifer Nicole Lee – kult ciała, dieta i ruch
Jennifer Nicole Lee – kult ciała, dieta i ruch
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.