Trwa ładowanie...

Kamila Porczyk - życiorys, poczatki kariery

Kamila Porczyk urodziła się 6 lipca 1977 roku w Pionkach. Kamila Porczyk to trzykrotna Mistrzyni Świata Fitness, fotomodelka, oraz zawodniczka MMA. Obecnie Kamila Porczyk na stałe mieszka w Niemczech.

spis treści

1. Kamila Porczyk - życiorys

Kamila Porczyk jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Kamila Porczyk to zawodniczka klubu REAN z Krakowa. W roku 2000 i 2001 Kamila Porczyk wzięła udział w zawodach Międzynarodowej Federacji Kulturystyki (International Federation of Body Builders).

Zobacz film: "Umięśnione kobiety mogą być seksowne. Zobaczcie"

Na zawodach IFBB Kamila Porczyk została dwukrotnie mistrzynią świata (w roku 2000 i 2001), raz mistrzynią (w roku 2001) oraz raz zdobyła tytuł wicemistrzyni Europy (w roku 2000). Kamila Porczyk od 2002 roku bierze udział w zawodach IFF (Międzynarodowej Federacji Fitness, International Fitness Federation). W 2003 Kamila Porczyk zdobyła mistrzostwo świata w zawodach IFF.

Najbardziej wysportowani celebryci
Najbardziej wysportowani celebryci [9 zdjęć]

Słynna wokalistka uwielbia ćwiczenia fizyczne, ale najwięcej czasu spędza na praktykowaniu jogi oraz

zobacz galerię

W roku 2003 Kamila Porczyk została wicemiss fitness world, a w 2005 wystąpiła na zawodach Miss Universe Fitness. Rok 2006 obfitował dla Kamili Porczyk w kolejne sukcesy, ponieważ zdobyła ona dwa złote medale 23. mistrzostw świata Federacji National Amateur Body-Builders Aassociation. W roku 2010 Kamila Porczyk zdobyła tytuł Miss Universe organizacji WWF.

2. Kamila Porczyk - początki kariery

Kamila Porczyk z wykształcenia jest nauczycielem, jednak obecnie pracuje ona jako trener osobisty. Kamila Porczyk pomaga osobom chcącym uzyskać doskonałą sylwetkę z wyrzeźbionymi mięśniami, całkowicie pozbawioną tłuszczu. Jako dziecko, Kamila Porczyk trenowała akrobatykę sportową, jednak w pewnym momencie straciła zainteresowanie tą dyscypliną i przerwała treningi studiując na Akademii Wychowania Fizycznego.

Będąc na studiach, Kamila Porczyk postanowiła poprosić swojego kolegę ze studiów, trenera osobistego kulturystyki i dietetyka o pomoc w zrzuceniu wagi. Kamila Porczyk otrzymała plan treningowy i dietę, po czym natychmiast wprowadziła oba elementy w życie. Kamila Porczyk, ze względu na swoją ambicję i duże wymagania wobec siebie, systematycznie trenowała i trzymała się ścisłej diety.

Kamila Porczyk zdecydowała o rozpoczęciu kariery w fitnessie na studiach
Kamila Porczyk zdecydowała o rozpoczęciu kariery w fitnessie na studiach (123RD)

Po uzyskaniu wymarzonej figury Kamila Porczyk zaangażowała się w fitness, trenując na siłowni. Kamila Porczyk trenowała przez kolejne miesiące pod okiem dietetyka i trenera personalnego. Po pewnym czasie, Kamila Porczyk zdecydowała, że rozpocznie karierę w fitnessie, ponieważ chciała zapełnić czymś lukę, którą pozostawiła u niej akrobatyka.

Debiut Kamili Porczyk w fitnessie przypada na rok 1999. Wtedy wzięła ona udział w konkursie Miss Fitness, jednak po udziale zdecydowała ona na zmianę federacji. Warunki konkursu Miss Fitness nie odpowiadały jej, ponieważ większe znaczenie miała tam uroda niż rywalizacja sportowa i pasja.

Pytania i odpowiedzi lekarzy na ten temat

Pozostałe pytania na ten temat

Kariera Kamili Porczyk toczyła się dalej po tym, jak zapisała się ona do Polskiego Związku Kulturystyki i Trójboju Siłowego. Następnie Kamila Porczyk wzięła udział w konkursie Pucharu Polski, gdzie zajęła trzecie miejsce. Był to pierwszy występ, który zawodniczka Kamila Porczyk ukończyła na podium. Była to wielka satysfakcja, jednak od tego czasu Kamila Porczyk była jeszcze bardziej zdeterminowana do odnoszenia dalszych sukcesów.

Kamila Porczyk - życiorys, poczatki kariery
Kamila Porczyk - życiorys, poczatki kariery
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.