Trwa ładowanie...

Oto najseksowniejsza pielęgniarka na świecie. Bez problemu godzi pasję z pracą zawodową

31-letnia mieszkanka Florydy jest uznawana za najpiękniejszą pielęgniarkę na świecie. Jej wysportowane ciało to efekt ciężkiej pracy na siłowni, którą kobieta odwiedza regularnie - zaraz po swoich dyżurach w szpitalu.

Lauren Drain Kagan z Florydy pracuje jako pielęgniarka na oddziale kardiologii już 8 lat. Kobieta kocha swoją pracę i jak podkreśla, już w młodości bardzo chciała pomagać innym ludziom. **Lauren ma także drugą pasję - ćwiczenie na siłowni.

Zobacz także:

Zobacz film: "Te ćwiczenia odchudzają najskuteczniej"

Wysportowana kobieta ma prawie 3,7 mln obserwujących, którzy śledzą jej profil na Instagramie. Jej fani są nie tylko pod wrażeniem sylwetki, ale także tego, że potrafi pogodzić swoją pasję z pracą zawodową. Lauren pracuje między innymi na oddziale intensywnej terapii oraz asystuje przy operacjach. Jej dyżur często trwa 13 godzin.

Najskuteczniejsze ćwiczenia na spalanie tkanki tłuszczowej
Najskuteczniejsze ćwiczenia na spalanie tkanki tłuszczowej [6 zdjęć]

Oto lista ćwiczeń (w kolejności od najmniej do najbardziej efektywnych), podczas których spalisz najwięcej

zobacz galerię

Lauren ma również dużą wiedzę ma temat fitnessu. Wie, że regularne ćwiczenia to gwarancja lepszego zdrowia oraz samopoczucia. Stara się także w każdej dogodnej chwili promować zdrowy styl życia wśród swoich pacjentów.

31-letnia Lauren Drain Kagan z Florydy jest pielęgniarką od 8 lat
31-letnia Lauren Drain Kagan z Florydy jest pielęgniarką od 8 lat (Instagram@laurendrainfit)

Kiedy Lauren zaczynała swoją pracę jako pielęgniarka, była często przepracowana, zestresowana, zmęczona, nie miała czasu na gotowanie zdrowego jedzenia. Miała zły nastrój, czuła się nieszczęśliwa.

"Chciałam być zdrowa, silna, szczęśliwa oraz pewna siebie. Nie chciałam leczyć choroby łykając tabletki, wolałam zrobić co mogę, aby wzmocnić swoje zdrowie. Chciałam zmienić życie na lepsze i także w jakiś sposób zmieniać życie innych, zwiększać ich samoświadomość. Nie chciałam, aby tak jak ja, tracili kontrolę nad swoim zdrowiem i życiem" - mówi Lauren.

Profil na Instagramie Lauren śledzi już ponad 3,6 mln ludzi
Profil na Instagramie Lauren śledzi już ponad 3,6 mln ludzi (Instagram@laurendrainfit)

Kobieta postanowiła zastosować dietę paleo, określaną jako dietę pierwotnego człowieka. Bazuje ona na jedzeniu warzyw, jajek, owoców, ryb, orzechów, grzybów, a także mięsa - najlepiej z wypasu pastwiskowego. W diecie tej wyklucza się cukier, zboża oraz rafinowane oleje. Eliminuje się również nabiał i rośliny strączkowe. Mniejsza ilość soli i kalorii pozytywnie wpływa na zdrowie. Dieta paleo nie limituje pokarmów ilościowo, tylko jakościowo. Po pewnym czasie stosowania diety oraz ćwiczeń, Lauren zapisała się na swój pierwszy konkurs pokazów bikini. To dodatkowo ją nakręciło.

Lauren prowadzi swoją stronę internetową, na której znajdują się porady ćwiczeń oraz zdrowego odżywiania
Lauren prowadzi swoją stronę internetową, na której znajdują się porady ćwiczeń oraz zdrowego odżywiania (Instagram@laurendrainfit)

Dzisiaj Lauren posiada już własną stronę internetową poświęconą zdrowemu odżywianiu oraz budowaniu sylwetki. Dzieli się na niej swoim doświadczeniem, poradami na temat dbania o zdrowie oraz ulubionymi ćwiczeniami. Lauren jest też członkinią World Beauty Fitness & Fashion. Doszła do tego wszystkiego ciężką pracą, godząc swoją pasję z pracą pielęgniarki. "W ostatnim czasie sporo pracowałam nad masą mięśniową, aby być silniejszą. Moje pośladki oraz uda, które widzicie nie są efektem zabiegów kosmetycznych czy operacji plastycznych. To efekt ciężkiej pracy na siłowni i sali gimnastycznej".

Internauci są zachwyceni młodą pielęgniarką. Co więcej, twierdzą, że jest najpiękniejszą, najbardziej seksowną i wysportowaną pielęgniarką na świecie. Pod zdjęciami wypowiadają się również pacjenci Lauren, którzy komentują nie tylko ciało kobiety, ale i jej profesjonalne podejście do pracy.

31-letnia Lauren z zawodu pielęgniarka, jest także uczestniczką konkursów body building
31-letnia Lauren z zawodu pielęgniarka, jest także uczestniczką konkursów body building (Instagram@laurendrainfit)
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.