Trwa ładowanie...

Piękne ramiona- ćwiczenia z hantelkami (WIDEO)

Zobacz film: "Piękne ramiona- ćwiczenia z hantelkami"

Witamy serdecznie i zapraszamy na trening wzmacniający ręce, biceps i triceps. Uginamy ręce. Ostatnie dwa razy, przejdźmy teraz z ramionami nad głowę, będzie pracował triceps.

Uginamy nogi, łokcie trzymajcie bardzo blisko głowy i pamiętajcie, że teraz musi się napinać mięsień, który jest z tyłu ramienia. On jest bardzo ważny, bo rzadko go używamy i najczęściej mamy z nim problemy.

Biceps cztery razy. Uginamy nogi, napinamy teraz z przodu ramię. Jeszcze dwa. Ostatni raz i od razu przenieście ramiona do tyłu. Cztery razy triceps, ostatni raz. No i skracamy jeszcze bardziej. Dwa razy biceps i da razy triceps.

Ramiona za głowę i ostatni raz to powtórzymy: i biceps dwa razy i triceps dwa razy. A teraz popatrzcie na nasze nogi: raz, dwa, trzy i cztery. I raz, dwa, trzy i cztery. Trudne, prawda? Mocno machamy rękami. Te hantle na szczęście nie są zbyt ciężkie, ważą tylko 1 kilogram, także nie możemy nadwyrężyć rąk.

I połączymy z ćwiczeniami na biceps: raz, dwa, trzy, cztery, góra, góra, dwa szybkie, triceps, jeszcze raz i opuzczamy i dwa szybkie, świetnie. I powtarzamy biceps, w górę osiem razy. A teraz pracuje tylna część rąk - triceps.

Mam nadzieję, że nie był to trudny trening. Takie ćwiczenia trzeba robić regularnie żeby mieć fantastyczne efekty, żeby nasze ręce były smukłe i umięśnione. I to już koniec naszego treningu, do widzenia, do zobaczenia.

Tych kilka prostych ćwiczeń na smukłe ramiona pomoże nam osiągnąć spektakularny efekt
Tych kilka prostych ćwiczeń na smukłe ramiona pomoże nam osiągnąć spektakularny efekt
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.