Trwa ładowanie...

Piękne ramiona- ćwiczenia z hantelkami (WIDEO)

Zobacz film: "Piękne ramiona- ćwiczenia z hantelkami"

Witamy serdecznie i zapraszamy na trening wzmacniający ręce, biceps i triceps. Uginamy ręce. Ostatnie dwa razy, przejdźmy teraz z ramionami nad głowę, będzie pracował triceps.

Uginamy nogi, łokcie trzymajcie bardzo blisko głowy i pamiętajcie, że teraz musi się napinać mięsień, który jest z tyłu ramienia. On jest bardzo ważny, bo rzadko go używamy i najczęściej mamy z nim problemy.

Biceps cztery razy. Uginamy nogi, napinamy teraz z przodu ramię. Jeszcze dwa. Ostatni raz i od razu przenieście ramiona do tyłu. Cztery razy triceps, ostatni raz. No i skracamy jeszcze bardziej. Dwa razy biceps i da razy triceps.

Ramiona za głowę i ostatni raz to powtórzymy: i biceps dwa razy i triceps dwa razy. A teraz popatrzcie na nasze nogi: raz, dwa, trzy i cztery. I raz, dwa, trzy i cztery. Trudne, prawda? Mocno machamy rękami. Te hantle na szczęście nie są zbyt ciężkie, ważą tylko 1 kilogram, także nie możemy nadwyrężyć rąk.

I połączymy z ćwiczeniami na biceps: raz, dwa, trzy, cztery, góra, góra, dwa szybkie, triceps, jeszcze raz i opuzczamy i dwa szybkie, świetnie. I powtarzamy biceps, w górę osiem razy. A teraz pracuje tylna część rąk - triceps.

Mam nadzieję, że nie był to trudny trening. Takie ćwiczenia trzeba robić regularnie żeby mieć fantastyczne efekty, żeby nasze ręce były smukłe i umięśnione. I to już koniec naszego treningu, do widzenia, do zobaczenia.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.