Trwa ładowanie...

Kayla Itsines - trenerka fitness, program Bikini Body Guide, aplikacja Sweat With Kayla

Kayla Itsines to australijska trenerka osobista, która dzięki swojemu doświadczeniu zawodowemu i sukcesowi jaki odniosła na polu treningów fitness stworzyła swój własny program treningowy, który wkrótce zawojował świat: Kayla Itsines Bikini Body Guide (znany szerzej jako BBG). Kayla Itsines ma 25 lat i pochodzi z Adelaide. Konto Kayli Itsines na Instagramie ma ponad 5,3 miliona obserwujących, co stawia ją w czołówce internetowych trenerów.

spis treści

1. Kayla Itsines - trenerka fitness

W ciągu ostatnich kilku lat, Kayla Itsines stała się jednoosobowym fenomenem w świecie fitnessu, wykorzystując niezwykle prostą, ale sprawdzoną metodę - aby zdobyć idealną sylwetkę musimy ćwiczyć i odpowiednio się odżywiać.

Zobacz film: "Jak schudnąć bez efektu jojo?"

Filozofia Kayli Itsines polega na motywowaniu swoich podopiecznych - chce zachęcić innych do trenowania, ponieważ dobra sylwetka poprawia nasze samopoczucie, zbilansowana dieta pełna jest witamin potrzebnych naszemu organizmowi, a podnoszenie ciężarów i intensywny trening sprawiają, że jesteśmy silniejsi.

Ćwiczenia, jakich wykonywanie zaleca nam Kayla Itsines nie są jednak lekkimi przebieżkami przez rutynowe bieganie czy przysiady. Kayla Itsines oferuje w swojej książce lub aplikacji Sweat With Kayla pełne, 28-minutowe sesje treningowe, które na pewno rozgrzeją twoje mięśnie.

2. Kayla Itsines - program Bikini Body Guide

Bikini Body Guide to 12-tygodniowy plan treningów cardio i siłowych, który, w przeciwieństwie do innych popularnych treningów tego typu, nie obiecuje nam, że w danym czasie zgubimy określoną ilość kilogramów.

Zamiast tego, Kayla Itsines obiecuje nam zdobycie idealnego kształtu i sylwetki ciała tak, aby wyglądało ono doskonale w bikini, poprzez jedynie 30 minut ćwiczeń dziennie. Rozpoczęcie treningu Bikini Body Guide Kayli Itsines jest naprawdę proste.

Każdy trening na kolejne 12 tygodni jest dokładnie opisany i wytłumaczony w prosty sposób. Poziom trudności poszczególnych sesji wzrasta w miarę upływu czasu. Trening Kayli Itsines zawiera szczegółowe instrukcje, zatem każde ćwiczenie będzie na pewno wykonywane z prawidłową techniką.

Do planu treningowego dołączony jest program dietetyczny HELP Kayli Itsines, który pokazuje nam jak zacząć jeść zdrowo. Nawet, jeśli znamy podstawy zdrowego żywienia, program HELP zawiera szczegółowe wytłumaczenie dlaczego powinniśmy spożywać akurat te pokarmy. W jego skład wchodzi także 14-dniowy jadłospis z przepisami.

3. Kayla Itsines - aplikacja Sweat With Kayla

Aplikacja Kayli Itsines jest dostępna na telefony iOS, Android i tablety. Jest to program, który pozwala nam zabrać ze sobą w każde miejsce program Bikini Body Guide i jego kontynuację, a także program żywieniowy Kayli Itsines HELP.

Aplikacja automatycznie wyświetla nam plan treningowy na dany dzień, tym samym przeprowadzając nas przez 24-tygodniowy cykl, który oferują nam oba plany treningowe. Aplikacja wskaże nam również codzienny jadłospis wraz z ilustracjami i wyjaśnieniami każdego składnika odżywczego. Aplikacja Sweat With Kayla to przenośna wersja wszystkich porad fitness Kayli Itsines.

Kayla Itsines - trenerka fitness, program Bikini Body Guide, aplikacja Sweat With Kayla
Kayla Itsines - trenerka fitness, program Bikini Body Guide, aplikacja Sweat With Kayla (123RF)
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.