Trwa ładowanie...

Małgorzata Mączyńska - osiągnięcia, bikini fitness, trening

Małgorzata Mączyńska to polska trenerka fitness i kulturystyki fitness. Małgorzata Mączyńska pracuje jako trener personalny, a także modelka fitness, pojawiając się na eventach i uczestnicząc w przedsięwzięciach i inicjatywach mających za zadanie promować sport oraz zdrowy styl życia. Małgorzata Mączyńska często odwiedza międzynarodowe targi branży fitnessowej oraz wellness, a także bierze udział w akcjach charytatywnych.

Zobacz film: "W 2 lata ze zwykłej nastolatki zmieniła się w Miss Bikini Fitness"

spis treści

1. Małgorzata Mączyńska - osiągnięcia

Małgorzata Mączyńska w swojej niedługiej karierze zdołała osiągnąć wiele sportowych wyróżnień i nagród. Do osiągnięć Małgorzaty Mączyńskiej należą: trzykrotne zdobycie Mistrzostwa Polski w dziedzinie Bikini Fitness, zdobycie stałej posady w polskiej kadrze Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness oraz Trójboju Siłowego.

Zwycięstwa Małgorzaty Mączyńskiej w konkursach FitLook Models zagwarantowały jej sławę. Małgorzata Mączyńska zdobywała również nagrody Miss Publiczności. Małgorzata Mączyńska to złota medalistka konkursu Debiutów w Bikini Fitness. Małgorzata Mączyńska zakwalifikowała się również do finałów Mistrzostw Europy. Są to imponujące osiągnięcia młodej trenerki i modelki fitness, która urodziła się w 1987 roku.

Małgorzata Mączyńska to trzykrotna mistrzyni Polski w bikini fitness
Małgorzata Mączyńska to trzykrotna mistrzyni Polski w bikini fitness (123RF)

2. Małgorzata Mączyńska - bikini fitness

Małgorzata Mączyńska ma wiele osiągnięć w dziedzinie bikini fitness, czyli tak zwanego fitnessu sylwetkowego. Fitness sylwetkowy kobiet jest dosyć młodą dyscypliną, wcześniej uprawiali ją głównie mężczyźni. Zawody bikini fitness polegają na ocenie zawodniczek o najlepiej wyrzeźbionej i umięśnionej sylwetce. Sędziowie bikini fitness oceniają mięśnie oraz figurę uczestniczek, ale także typowo kobiece cechy, takie jak wdzięk, urodę lub fryzurę.

Małgorzata Mączyńska trzy razy zdobyła najważniejszą nagrodę w polskim bikini fitness, a także ma miejsce w polskiej kadrze kulturystyki i fitness. Zdobyła ona najwyższe noty we wszystkich kategoriach fitnessu sylwetkowego, co wymaga wielkiego nakładu pracy oraz niesamowitej wytrwałości. Do każdych zawodów w fitnessie sylwetkowym trzeba przygotowywać się przez długi czas, trzymając się bardzo rygorystycznej diety oraz planu treningowego.

Pytania i odpowiedzi lekarzy na ten temat

Pozostałe pytania na ten temat

Do porad Małgorzaty Mączyńskiej dla osób chcących uzyskać wyrzeźbioną sylwetkę z widocznymi mięśniami oraz bez zbędnego tłuszczu należy na przykład ograniczenie picia wody. Nasze mięśnie nie będą odpowiednio widoczne i szczegółowo zarysowane, jeśli w naszym ciele składować się będzie duża ilość wody.

3. Małgorzata Mączyńska - trening

Trening bikini Małgorzaty Mączyńskiej gwarantuje szybkie uzyskanie kształtnej sylwetki, która pozwoli nam na idealne zaprezentowanie się w stroju bikini w lecie. Do treningu gimnastycznego Małgorzaty Mączyńskiej potrzebować będziemy piłki gimnastycznej oraz hantli.

Po kilku tygodniach wykonywania treningu Małgorzaty Mączyńskiej będziemy mogły cieszyć się efektami. Trening ten ma za zadanie poprawić wygląd głównie mięśni pośladków, ud oraz brzucha. Są to partie ciała, które pokazujemy w całej swojej okazałości będąc ubrane w strój bikini na plaży. Trening Małgorzaty Mączyńskiej składa się z szeregu ćwiczeń z piłką i hantlami modelujących poszczególne partie ciała.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.