Trwa ładowanie...

Tiffany boczki – zasady, efekty, ćwiczenia

W internecie można znaleźć wiele sposobów na pozbycie się tzw. "boczków". Jednak zdecydowanym hitem ostatnich miesięcy są ćwiczenia na boczki proponowane przez Tiffany Rothe. Ćwiczenia na boczki Tiffany dają niesamowite efekty w szybkim czasie. Tiffany prezentuje przyjemny sposób na pozbycie się boczków, ponieważ ćwiczenia na boczki Tiffany zawierają elementy tańca. Choć sama Tiffany zyskała popularność dzięki swoim ćwiczeniom na boczki, to jest ona doświadczoną instruktorką, która pomoże nam również poradzić sobie z innymi partiami naszego ciała.

spis treści

1. Tiffany boczki – zasady

Tiffany proponuje wiele różnych ćwiczeń na boczki - jest to zarówno ABS, jak i trening cardio. Jej ćwiczenia na boczki sprawią, że nasza talia wysmukleje, a mięśnie brzucha i pośladków zostaną wzmocnione. Dla wielu kobiet ważne jest też to, że mają dowolność w walce z boczkami. Mogą wybierać dowolną kombinację ćwiczeń, ale też odpowiedni dla siebie czas na trening z Tiffany.

Zobacz film: "Ćwiczenie - wahadło w podporze"

Tiffany opracowała ćwiczenia na boczki polegające na ruchach bioder, co sprawia, że trening zapada w pamięć. Wymienić należy ruchu pulsujące typu "shake", balansujące i bujanie biodrami na boki.

Trzeba przyznać, że metoda walki z boczkami prezentowana przez Tiffany jest niepowtarzalna. Większość innych programów ćwiczeń w pewnym stopniu powiela jeden schemat i ćwiczenia. Ruch w czasie ćwiczeń na boczki Tiffany jest wolny, łatwy do opanowania i bardzo dokładny. Powtórzenia ćwiczeń na boczki są wykonywane w różnym tempie.

Wiele kobiet zmaga się z boczkami
Wiele kobiet zmaga się z boczkami (Shutterstock)

Prowadząca treningi Tiffany zachęca do walki z boczkami i zaraża optymizmem. W czasie ćwiczeń na boczki Tiffany daje jasne instrukcje, zapewnia odpowiednie tempo i motywuje do działania.

Choć trening na boczki skupia się głównie na talii, to pracują również inne mięśnie. Tiffany zadbała o to, abyśmy poczuły również mięśnie brzucha, nóg, czy ramion.

2. Tiffany boczki – efekty

Efekty ćwiczeń na boczki z Tiffany można zauważyć po kilku tygodniach. Wystarczy poświęcić na ćwiczenia 10 minut dziennie, aby nasze boczki zaczęły znikać. Tiffany zadbała o to, aby efekty ćwiczeń były dostrzegalne właśnie w rejonie boczków.

Trening z Tiffany na boczki będzie na pewno przyczyną zakwasów, a ponadto odkryjemy mięśnie, o których nie miałyśmy pojęcia.

Co ważne ćwiczenia z Tiffany na boczki poprawiają nie tylko naszą sylwetkę, ale też samopoczucie. Treningi z Tiffany są uznawane za jedne z najlepszych.

3. Tiffany boczki – ćwiczenia

Poza treningiem na boczki, Tiffany opracowała również inne programy treningowe. Ćwiczenia na boczki (ang. Bootsy Shaking Waist Workout) przyniosło jej popularność i stało się najbardziej rozpoznawanym ćwiczeniem Tiffany. Ćwiczenie na boczki trwa 10 minut i jak podkreśla sama Tiffany, świetnie modeluje naszą talię.

ZOBACZ TAKŻE:

Jednak jak przed każdym treningiem, tak również w przypadku walki z boczkami nie zapominajmy o rozgrzewce. Tutaj również pomoże nam Tiffany, która przed treningiem na boczki proponuje swoją wersję rozgrzewki, tzw. hit body warm up. Tiffany prowadzi ją w charakterystycznym dla siebie stylu, a więc zawiera elementy tańca i ruchów bioder, dzięki czemu idealnie przygotujemy się do treningu boczków.

Tiffany na koniec ćwiczeń na boczki proponuje również treningi rozciągające, które łączy z elementami medytacji.

Tiffany boczki – zasady, efekty, ćwiczenia
Tiffany boczki – zasady, efekty, ćwiczenia (123RF)
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.