Trwa ładowanie...

Fitness Blender – jak ćwiczyć, wyszukiwarka, kalendarz

Coraz większa grupa osób decyduje się na zmiany w swoim życiu, które polegają na modyfikacji diety, ale przede wszystkim na podjęciu aktywności fizycznej. Popularny stał się trening na siłowni, wizyty w klubie fitness, ale także ćwiczenia w domu. Zanim zaczniemy trenować warto zasięgnąć rady u trenera czy dietetyka, ponieważ zarówno nowy jadłospis, jak i trening muszą być dopasowane do naszych aktualnych potrzeb, ale też do możliwości fizycznych i zdrowotnych.

W ostatnim czasie duża grupa trenujących odkryła Fitness Blender. Czym jest Fitness Blender? Jest to platforma, dzięki której można trenować w domu. Twórcy programu Fitness Blender Kelli i Daniel umieszczają systematycznie filmy z treningami. Trenerzy mają również stronę internetową, na której zamieszczają nie tylko filmy instruktażowe, ale również rady dla trenujących.

spis treści

Zobacz film: "10 urodowych trików, które musisz znać"

1. Fitness Blender – jak ćwiczyć?

Jak działa Fitness Blender? Warto w pierwszej kolejności odwiedzić stronę instruktorów, ponieważ znajduje się tam kalendarz i wyszukiwarka, dzięki którym możliwe jest wyszukanie konkretnego treningu. Oczywiście możliwe jest oglądanie filmów na You Tube, ale możemy nie znaleźć wszystkich interesujących nas ćwiczeń. Korzystając z Fitness Blender w pierwszej kolejność trzeba określić nasze główne cele treningowe.

Fitness Blender to platforma, dzięki której możliwa jest samodzielna organizacja trenigów
Fitness Blender to platforma, dzięki której możliwa jest samodzielna organizacja trenigów (123RF)

Fitness Blender pomoże nam wybrać rodzaj ćwiczeń, ale muszą być dobrane nie tylko do planu treningowego, ale też naszych możliwości fizycznych. Dlatego trzeba na początek określić intensywność treningu, a także poziom zaawansowania. Fitness Blender oferuje treningi zróżnicowane pod względem trudności. Dla osób rozpoczynających przygodę z ćwiczeniami zalecane są te o najniższym poziomie, ale te najtrudniejsze zawierają także modyfikacje dzięki czemu mogą trenować osoby po kontuzjach.

Twórcy Fitness Blendera zadbali o to, aby przy każdym filmie znalazło się określenie dla trudności ćwiczeń, co znacznie ułatwia znalezienie czegoś dla siebie dla przykładu przy najtrudniejszym poziomie jest określenie brutal. Fitness Blender jest zróżnicowany pod względem intensywności i trudności ćwiczeń, co podnosi nie tylko atrakcyjność platformy, ale przede wszystkim efektywność podejmowanych ćwiczeń.

Przeczytaj także

2. Fitness Blender – wyszukiwarka

Jedną z funkcji Fitness Blendera jest wyszukiwarka, która w przystępny sposób pozwoli nam znaleźć właściwe ćwiczenia. Strona internetowa posiada zaawansowaną wyszukiwarkę, która znacznie ułatwia poszukiwanie, ponieważ możemy określić jaka długość treningu nas interesuje, poziom trudności, ilość kalorii do spalenia, rodzaj sprzętu do ćwiczeń, a nawet partie ciała, które chcemy trenować.

3. Fitness Blender – kalendarz

Kalendarz na Fitness Blenderze jest kolejnym dodatkiem, który pozwoli kontrolować realizację głównych założeń planu treningowego. Cały Fitness Blender jest bardzo łatwy w obsłudze, dlatego obsługa kalendarza również nie powinna sprawić nikomu kłopotu.

Najmodniejsze rodzaje aktywności fizycznej
Najmodniejsze rodzaje aktywności fizycznej [10 zdjęć]

To dyscyplina łącząca w sobie cechy baletu i fitnessu. Doskonale wpływa na mięśnie kręgosłupa i postawę

zobacz galerię

Wystarczy wybrany przez nas film dodać do dnia w kalendarzu. Dzięki funkcji kalendarza można sobie zaplanować nawet cały miesiąc ćwiczeń. Fitness Blender umożliwia również podgląd już wykonanych przez nas treningów. W kalendarzu znajduje się również funkcja własnych notatek. Do kalendarza można też dodawać własne ćwiczenia według naszego uznania i potrzeb, dla przykładu do wybranych już filmików dokładamy inne elementy treningu siłowego czy ćwiczenia aerobowe.

Fitness Blender – jak ćwiczyć, wyszukiwarka, kalendarz
Fitness Blender – jak ćwiczyć, wyszukiwarka, kalendarz (123RF)
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.