Trwa ładowanie...

Siostry Bukowskie – wiek, blog, trening i dieta

Siostry Bukowskie to dwie młode dziewczyny, które interesują się zasadami zdrowego odżywiania i sportem. Ich pasja pochłonęła je tak bardzo, że założyły popularnego bloga. Są bardzo popularne we wszystkich mediach społecznościowych, gdyż z ich porad coraz częściej korzystają młodzi ludzi, głodni wiedzy z zakresu fitnessu. Poznajcie dwie młode siostry, które bardzo szybko podbiły internet.

spis treści

1. Siostry Bukowskie – blog

Siostry Bukowskie to dwie bardzo młode dziewczyny, które mają na imię Patrycja i Martyna. Siostry Bukowskie postanowiły zaistnieć w mediach społecznościowych, ponieważ chciały spełniać marzenia i pomagać innym ludziom. Siostry Bukowskie od najmłodszych lat miały do czynienia ze sportem, który jest ich głównym tematem poruszanym na blogu.

Zobacz film: "Smaczny sekret dobrego zdrowia. Polacy nadal nie mają odpowiednich nawyków"

W roku 2012 siostry Bukowskie postanowiły założyć bloga. Były bardzo młode, kiedy zaczynały swoją przygodę z mediami, jednak blog starały się prowadzić bardzo sumiennie, przejrzyście i dokładnie. Tak młody wiek nie był przeszkodą, aby przekazywać ludziom sprawdzone i prawdziwe informacje na temat zdrowego odżywiania i sportu. Warto zaznaczyć, że na blogu sióstr Bukowskich znajdziemy także inspiracje modowe.

Siostry Bukowskie podzieliły swojego bloga na trzy części: fashion, kitchen i lifestyle. Czyli moda, kuchnia i tematy życia codziennego, w których większa część poświęcona jest poradom sportowym i sportem w ogóle. Oprócz tego siostry Bukowskie założyły także Kółko Siostrzanej Motywacji i forum dyskusyjne.

Wskazówki motywacyjne od najlepszych trenerów
Wskazówki motywacyjne od najlepszych trenerów [7 zdjęć]

Profesjonalni trenerzy zdają sobie sprawę z tego, że sukces to nie tylko działanie, ale także sposób

zobacz galerię

Po blogu przyszedł czas na Facebooka, Instagrama oraz kanał na You Tube. Na Facebooku obserwuje ich niemalże 230 tys. użytkowników, a na Instagramie blisko 190 tys.

Siostry Bukowskie cały czas zdobywają nową wiedzę i nowe doświadczenia. Uczęszczają na kursy, dzięki którym mają profesjonalną wiedzę podpartą teorią i praktyką. Nieustannie się rozwijają i dążą do perfekcji przekazywania informacji.

Martyna i Patrycja pomimo młodego wieku zdobyły sympatię widzów. Powoli zaczynają stawać się konkurencją dla najpopularniejszych w Polsce trenerek, takich jak: Anna Lewandowska czy Ewa Chodakowska. O ich wiedzy i umiejętnościach może świadczyć fakt, że siostry Bukowskie są zapraszane do programów telewizyjnych w roli ekspertek od gotowania czy trenowania.

2. Siostry Bukowskie – trening i dieta

Siostry Bukowskie na swoich mediach społecznościowych zachęcają ludzi do poprawnego i zdrowego odżywiania się. W sposób bardzo zabawny i przyciągający widza opowiadają o zdrowej diecie, o tym, jak poskromić apetyt na słodycze czy o tym, dlaczego nie chudniemy.

Zdrowe odżywianie jest dla nich priorytetem, ale nie zakazują ludziom odstawić w kąt wszystkich przyjemności. Bardzo racjonalnie podchodzą do spraw żywieniowych, tłumacząc, że jak zjemy kawałek ciastka od czasu do czasu, to nie wpłynie to na naszą sylwetkę.

Oprócz diety, na kanałach sióstr Bukowskich znajdziemy również zestawy ćwiczeń, np: trening całego ciała czy sposoby na spalanie tłuszczu z brzucha. Siostry Bukowskie organizują także własne treningi, na które może przyjść każdy.

Warto zapoznać się z blogiem sióstr Bukowskich. Te dziewczyny zarażają optymizmem, uśmiechem, ale przede wszystkim dają ludziom sporą dawkę motywacji.

Siostry Bukowskie – wiek, blog, trening i dieta
Siostry Bukowskie – wiek, blog, trening i dieta
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.