Trwa ładowanie...

Sylwia Wiesenberg - kim jest, metoda Tonique, efekty ćwiczeń

Sylwia Wiesenberg to trenerka fitness, która stawia na naturalność. Nie znajdziemy na jej ciele ani trochę silikonu, nie poddaje się ona zabiegom plastycznym czy sztucznym metodom upiększania ciała.

spis treści

1. Sylwia Wiesenberg - kim jest?

Sylwia Wiesenberg urodziła się w Warszawie, jednak obecnie na stałe mieszka w Nowym Jorku, wraz ze swoim mężem i dwójką dzieci. Po urodzeniu dwójki dzieci, Sylwia Wiesenberg postanowiła wziąć się za siebie i wrócić do dawnego świetnego kształtu. Nie było to łatwe, jednak dzięki opracowanej przez nią samą innowacyjnej metodzie Tonique, Sylwia Wiesenberg mogła znów olśniewać sylwetką.

Zobacz film: "Wysiłek fizyczny - codzienna aktywność"

Obecnie, Sylwia Wiesenberg pracuje jako trenerka osobista w Nowym Jorku, gdzie jej treningi cieszą się niezwykłą popularnością. Treningi Sylwii Wiesenberg oparte są na jej autorskiej metodzie treningowej Tonique, której sekrety i szczegóły poznać można w książkach Sylwii oraz na jej filmach treningowych dostępnych na serwisie YouTube.

Przeczytaj także

2. Sylwia Wiesenberg - metoda Tonique

Sylwia Wiesenberg po porodzie i przeprowadzce do Nowego Jorku przez długi czas, wraz z innymi kobietami bezskutecznie próbowała wrócić do formy sprzed porodu. Obserwując swoje niepowodzenia, wyciągała wnioski i dokładnie zastanawiała się czego brakuje jej w programach treningowych oferowanych obecnie.

Wnioski te doprowadziły do stworzenia nowatorskiej techniki Sylwii Wiesenberg, o nazwie Tonique. Tonique Sylwii Wiesenberg to gotowe zestawy ćwiczeń, a także ustalona dieta i sposób odżywiania stworzony pod kątem jak najlepszych wyników.

Tonique łączy w sobie elementy biegania, narciarstwa i gimnastyki. Kobiety w każdym wieku mogą pracować z Tonique, szczególnie zaś te, które po przebytej ciąży chcą poprawić sylwetkę oraz wyrzeźbić mięśnie. Trening Tonique Sylwii Wiesenberg zaczyna się od czterominutowej rozgrzewki polegającej na balansowaniu na ugiętych kolanach w przysiadzie. Po rozgrzaniu naszych mięśni, wykonujemy serie ćwiczeń, na jedną oraz na drugą nogę. Każde ćwiczenie powtórzyć będziemy musieli od 30 do 40 razy.

Trening na każdą nogę trwa całe pół godziny, zatem nie jest to mały wysiłek. Następnie bierzemy się za trening rąk, pleców oraz klatki piersiowej. Ćwiczenia to różnorakie kombinacje skłonów oraz wyskoków. Wysoka ilość powtórzeń, jaką wykonujemy podczas treningu tonique pozwala nam doskonale budować mięśnie. Dzięki dynamice szybciej spalamy tłuszcz.

Technika Tonique autorstwa Sylwii Wiesenberg pozwoli kobietom po ciąży odzyskać sylwetkę i wzmocnić mięśnie
Technika Tonique autorstwa Sylwii Wiesenberg pozwoli kobietom po ciąży odzyskać sylwetkę i wzmocnić mięśnie (123RF)

3. Sylwia Wiesenberg - efekty ćwiczeń

Efekty treningu Tonique to jędrne ciało pozbawione tłuszczu. Eliminacji tkanki tłuszczowej służy także specjalna dieta Sylwii Wiesenberg, która dostarczy naszemu organizmowi niezbędnych składników odżywczych jednocześnie nie dostarczając zbyt dużo kalorii.

Dzięki treningowi Tonique wytrenujemy nie tylko mięśnie, ale także naszą silną wolę i charakter. Jest to trening, dzięki któremu, wykonując dużą ilość wymaganych powtórzeń, zbudujemy wytrwałość. Po pierwszych sesjach z pewnością pojawi się ból mięśni, jednak po jakimś czasie przestanie on nam dolegać, a my będziemy mogli cieszyć się doskonałą sylwetką zbudowaną za pomocą ciężkiej pracy.

Sylwia Wiesenberg - kim jest, metoda Tonique, efekty ćwiczeń
Sylwia Wiesenberg - kim jest, metoda Tonique, efekty ćwiczeń (123RF)
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.