Trwa ładowanie...

Szymon Gaś - trener personalny, dieta

Szymon Gaś to znany polski trener personalny. Szymon Gaś w ciągu swojej kariery miał okazję trenować takie różne znane osoby, takie jak na przykład piosenkarka Doda. Szymon Gaś jest trenerem personalnym popularnym w kręgach ludzi showbiznesu, a swoje nazwisko wyrobił przez lata wykonywania zawodu.

spis treści

1. Szymon Gaś - trener personalny

Szymon Gaś to trener personalny, który sprawował pieczę nad treningiem wielu popularnych celebrytów. Jedną z jego podopiecznych była Katarzyna Kępka, która dzięki wspólnym treningom z Szymonem Gasiem odnalazła w sobie nową pasję do fitnessu.

Zobacz film: "Jak zmobilizować się do ćwiczeń?"

Szymon Gaś i Katarzyna Kępka to para, która pracując jako trenerzy personalni propaguje zdrowy tryb życia i fitness. Oprócz tego, Szymon Gaś odpowiedzialny jest także za wspaniałą figurę polskiej piosenkarki Dody. Trening Szymona Gasia jest niezwykle wydajny i doskonale przygotowany, dzięki czemu każdy ma szansę na osiągnięcie doskonałej sylwetki.

Szymon Gaś jest zawodowym trenerem i współzałożycielem projektu Gym Break. Oprócz tego, jest on także właścicielem Centrum Treningu Funkcjonalnego Gym Break Center. Szymon Gaś osobiście jest promotorem zdrowego rodzaju ćwiczeń, jakim jest trening funkcjonalny, które opiera się na naturalnych ruchach, które wykonujemy, czyli na skakaniu, bieganiu, podnoszeniu, łapaniu.

Pytania i odpowiedzi lekarzy na ten temat

Pozostałe pytania na ten temat

Szymon Gaś to specjalista w dziedzinach takich jak przygotowywanie kompleksowych programów motorycznych w dyscyplinach olimpijskich, profilaktyka oraz pierwsza pomoc w przypadku urazów sportowych. Szymon Gaś ma indywidualne podejście do każdego zawodnika.

Oprócz tego, Szymon Gaś specjalizuje się w treningu funkcjonalnym, pracy z dziećmi, psychologii sportu, analizie dietetycznej wykonywanej dla zawodników, pracy z wykorzystaniem najnowocześniejszych przyrządów do ćwiczeń.

Szymon Gaś to trener personalny, autor skutecznej diety i zwolennik treningu funkcjonalnego
Szymon Gaś to trener personalny, autor skutecznej diety i zwolennik treningu funkcjonalnego (123RF)

2. Szymon Gaś - dieta

Dieta Szymona Gasia jest bardzo popularna wśród osób chcących uzyskać doskonałą sylwetkę. Jest to doskonale zbilansowana dieta o wysokiej zawartości cennych dla naszego organizmu składników odżywczych, a także o odpowiedniej wartości kalorycznej dla osób trenujących i ćwiczących trening funkcjonalny.

Dieta Szymona Gasia jest dokładnie zbilansowana - zawiera ona wszystkie konieczne dla rozwoju naszych mięśni i prawidłowego metabolizmu składniki ułożone w dokładnych proporcjach. Dieta Szymona Gasia jest również niskotłuszczowa, dzięki czemu nie musimy obawiać się o problemy z układem krążenia.

Oprócz tego, jest to dieta niskoglutenowa - jadłospis Szymona Gasia nie zawiera wielu składników, w których składzie znajdziemy gluten. Dzięki temu procesy trawienne są ułatwione i nie wymagają aż tyle energii od naszego ciała. Metabolizm naszego ciała będzie szybszy, dzięki czemu szybciej stracimy na wadze.

Jak upiąć długie włosy na trening?
Jak upiąć długie włosy na trening? [6 zdjęć]

Przygotowując się do treningu, wkładasz do torby czy plecaka odpowiedni strój i kilka potrzebnych gadżetów.

zobacz galerię

Szymon Gaś jest autorem doskonałej diety, której cechy to nie tylko niska zawartość glutenu, czy wysoka zawartość zdrowych składników odżywczych. Dieta Szymona Gasia jest również niezwykle wygodna - możemy przygotować ją od razu na dwa dni, dzięki czemu zaoszczędzimy czas spędzony w kuchni.

Składniki diety Szymona Gasia są ogólnodostępne i tanie, a posiłki łatwe są w przenoszeniu i zapakowaniu, dzięki czemu dietę stosować będziemy mogli również w pracy czy na treningu. Przygotowanie dań jest krótkie - obiad będziemy mogli przygotować nawet w 25 minut.

Szymon Gaś - trener personalny, dieta
Szymon Gaś - trener personalny, dieta
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.