Trwa ładowanie...

Tiffany Rothe – charakterystyka ćwiczeń, rodzaje ćwiczeń, zalety ćwiczeń

Tiffany Rothe to bardzo znana i popularna amerykańska trenerka fitness. Od ponad 20 lat regularnie uprawia sport. Od najmłodszych lat była zawodowo związana z tańcem. Skończyła studia, na których zgłębiała wiedzę na temat zdrowego i prawidłowego odżywiania oraz fitnessu. Pasją Tiffany Rothe są też sporty walki, w których odniosła sukces.

Zobacz film: "Wysiłek fizyczny - codzienna aktywność"

spis treści

1. Tiffany Rothe - plan treningowy

Z biegiem czasu Tiffany Rothe postawiła na własny, autorski program ćwiczeniowy. Dostępne w internecie formy krótkich treningów, przyniosły jej ogromną popularność, rozpoznawalność i sławę. O Tiffany można czytać w wielu znanych czasopismach sportowych, w których radzi jak zdrowo jeść i ćwiczyć. W 2012 roku przyznano jej tytuł jednej z lepszych trenerek mających swój kanał na You Tube.

2. Tiffany Rothe – charakterystyka ćwiczeń

Ćwiczenia, które publikuje Tiffany Rothe, trwają bardzo krótko i mimo, że nie są zbyt wymagające i męczące, to dzień po ich wykonywaniu nie można podnieść się z łóżka. Najdłuższe ćwiczenia Tiffany Rothe to zestawy cardio i jogi, które trwają maksymalnie 30 minut.

Tiffany Rothe to jedna z najbardziej znanych trenerek na świecie
Tiffany Rothe to jedna z najbardziej znanych trenerek na świecie (Facebook)

Trenerka Tiffany Rothe proponuje ćwiczenia ogólnorozwojowe, które mają za zadanie poprawić ogólną sprawność naszego ciała, niwelować wady postawy, bóle kręgosłupa czy zwiększyć zakres wykonywania ruchów.

Na kanale Tiffany Rothe znajdziemy treningi na konkretne partie ciała, takie jak: brzuch, uda czy pośladki. Dużą popularnością cieszą się ćwiczenia, przy których bardzo pracują mięśnie brzucha skośne, głębokie, które dają gwarancję na szybką utratę niechcianych boczków, centymetrów w talii i fałdek na brzuchu.

Niekonwencjonalnym i rzadko spotykanym treningiem, który proponuje Tiffany Rothe, są zestawy technik baletowych. Są to ćwiczenia przede wszystkim angażujące mięśnie nóg, ale także odkrywają przed nami podstawowe elementy baletu.

Kolejnym ciekawym pomysłem na trening, typowym dla Tiffany Rothe, są ćwiczenia wzmacniające stawy, poprawiające postawę oraz rozciągające. Bardzo często ludzie nie zwracają uwagi na te elementy ćwiczeń, które są niezmiernie istotne. Z Tiffany Rothe z całą pewnością nie zapomnimy o tym, by zadbać o stawy i poprawną postawę ciała.

Tiffany Rothe nie zapomina o kobietach, które są w ciąży, dla nich również przygotowała osobne programy ćwiczeniowe, dostosowane specjalnie do ich potrzeb.

Trenerka gwarantuje, że przy odrobinie dyscypliny, każdy jest w stanie zmienić swój stan zdrowia, wygląd i samopoczucie.

Przeczytaj także

3. Tiffany Rothe – rodzaje ćwiczeń

  • Warm Up Routine – 12 mnutowa rozgrzewka ciała
  • 10 min Booty Shaking Waist Workout – to dzięki tym ćwiczeniom na boczki, będziecie miały problem, aby się ruszyć. Zakwasy będą bardzo dotkliwe!
  • 30 Minute Sweat Workout – tutaj znajdziemy jedne z dłuższych ćwiczeń, trwających 30 minut i są to ćwiczenia wytrzymałościowe. Po będzie spływał, po każdej części ciała.
  • Ballerina Legs – ćwiczenia baletowe. Tiffany Rothe pokazuje jak poprawnie trzymać postawę i prezentuje ćwiczenia na mięśnie ud.
  • Bikini ABS – jak sama nazwa wskazuje, mamy do czynienia z zestawem na mięśnie brzucha.
  • Firm, Fit and Fancy Bodysculpting Workout – ćwiczenia wzmacniające i rozciągające dla ciężarnych.

4. Tiffany Rothe – zalety ćwiczeń

Zalet treningów z Tiffany Roth, jest niewątpliwie bardzo wiele. Jej ćwiczenia są krótkie, dzięki temu możemy dowolnie łączyć ze sobą ćwiczenia na różne parte ciała. Mimo tego, że z pozoru wydają się łatwe i przyjemne, to kilka następnych dni doskwierają nam strasznie bolące zakwasy. Rothe na swoim kanale ma tak wiele różnych rodzajów treningów, że ciężko jest znudzić się jej ćwiczeniami.

Ponadto Tiffany Rothe jest osobą, którą rozpiera energia, jest wesoła, uśmiechnięta i potrafi zjednać w sobie ludzi, dlatego tak wiele kobiet z chęcią z nią trenuje. Jednak największym atutem treningów z Tiffany Rothe jest ich skuteczność. Pozwalają pozbyć się tłuszczu, wysmuklają sylwetkę i budują ciało. Co ważne nasza postawa zaczyna być prawidłowa, mięśnie rozciągnięte, a stawy nieobciążone i zdrowe.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.