Trwa ładowanie...

Zrzuciła 30 kilogramów w 6 miesięcy. Niewiarygodne, ile kroków dziennie robiła

Avatar placeholder
02.02.2023 13:05
Do odchudzania podeszła małymi kroczkami, dosłownie
Do odchudzania podeszła małymi kroczkami, dosłownie (Facebook)

Zrzucenie zbędnych kilogramów to dla wielu osób nie lada wyzwanie. Nie zawsze okazuje się to proste, brak motywacji również bywa problemem, a do tego nieustannie kuszą nasz wszystkie pyszności. Najważniejsze jednak to dążyć do celu małymi krokami.

spis treści

1. Schudła dzięki wprowadzonym zmianom

Tarn Bassi z Wolverhampton w Wielkiej Brytanii schudła dzięki kilku zmianom w diecie i codziennej rutynie. Podzieliła się swoją historią, która może zainspirować wiele osób zmagających się ze zbędnymi kilogramami, kiedy brakuje motywacji.

27-latka zdecydowała się na odchudzanie, bo nieustannie czuła się ospała i przygnębiona. Miała wrażenie, że straciła kontrolę nad swoim życiem, nie tylko w odniesieniu do wagi. Postanowiła więc działać i wprowadzić drobne zmiany.

Zobacz film: "Metamorfoza. Schudła, żeby się zemścić"

2. Małymi krokami do celu

Tarn nosiła workowate ubrania i nieustannie czuła się skrępowana. Ważąca wtedy ponad 90 kilogramów 27-latka zdecydowała się na zmiany, ale nie była gotowa na radykalne środki, więc swoją podróż zaczęła od małych kroków.

Nie chciała eksperymentować z restrykcyjnymi dietami, pomysł forsownych ćwiczeń również jej nie przypadł jej do gustu. Kompletna zmiana stylu życia nie była rozwiązaniem dla Tarn.

3. Drobne zmiany

27-latka rozpoczęła aktywność fizyczną od spacerów. W niektóre dni robiła nawet 30 tys. kroków! W końcu przekonała się do wysiłku fizycznego i zaczęła planować własne treningi. Wybrała ulubione ćwiczenia, co pozwoliło jej przy okazji dobrze się bawić.

Tarn przyjrzała się również swojej diecie i powodom, dla których się objadała. Okazało się, że zwykle było to spowodowane emocjami. Zmieniła więc nastawienie i zaczęła postrzegać posiłki jako paliwo dla organizmu, a nie lekarstwo na nudę i smutek.

4. Fenomenalne efekty

Po zaledwie trzech miesiącach nowego stylu życia Tarn straciła imponujące 20 kilogramów. W ciągu kolejnych tygodni waga pokazywała coraz mniej. Łącznie 27-latce udało się zrzucić ponad 30 kilogramów w sześć miesięcy.

Wraz z nową wagą przyszło nowe spojrzenie na życie. Tarn czuje się świetnie, jest zorganizowana, pewna siebie i przede wszystkim szczęśliwa. Jest także dumna z osiągnięcia swojego celu i ma mnóstwo energii, by realizować kolejne plany.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze