Trwa ładowanie...

Zuzka light – kim jest, trening

Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z potrzeby codziennej aktywności fizycznej i jej wpływu na pracę całego organizmu. Popularne są treningi na siłowni, zajęcia fitness, a także odpowiednio dobrana dieta. Bardzo ważne, aby opracować swój plan treningowy, określić główne cele. Ponieważ inne ćwiczenia i dieta będą dla osób chcących zredukować zbędną tkankę tłuszczową, a inny zestaw ćwiczeń i jadłospis będzie dla tych, którzy planują wzmocnić mięśnie i zwiększyć ogólną siłę.

Internet dostarcza wielu przydatnych informacji na temat ćwiczeń, zdrowych składników diety, ale także daje możliwość poznania trenerów, trenerek, które w branży fitness i innych dyscyplinach osiągnęli najwyższy poziom zaawansowania. Zuzka light, Mel B, Ewa Chodakowska to tylko niektóre nazwiska, które odgrywają istotną rolę w życiu osób uprawiających sport.

spis treści

Zobacz film: "Wysiłek fizyczny - codzienna aktywność"

1. Kim jest Zuzka light?

Branża fitness to wiele osobowości, które stanowią wzór dla osób chcących poprawić wygląd swojej sylwetki i ogólną kondycję. Zuzka light jest jedną z tych osób, których praca nad swoim wyglądem jest wzorem do naśladowania dla innych. Kim dokładnie jest Zuzka light? Jest to trenerka pochodzenia czeskiego, ale na stałe mieszkająca w USA. Jej pasja i zamiłowanie do sportu i wysiłku fizycznego trwa około 6 lat.

Zuzka light na swoim blogu proponuje ćwiczenia areobowe w połączeniu z elementami siłowymi
Zuzka light na swoim blogu proponuje ćwiczenia areobowe w połączeniu z elementami siłowymi (123RF)

Zuzka light swoją karierę w branży sportowej rozpoczęła jako współzałożycielka kanału bodyrock.tv na YouTube. Po kilku latach zdecydowała się na samodzielną działalność i założyła swój kanał Zuzkalight. Następnie przyszła kolej na blog Zuzkalight.com. Obecnie Zuzka light jest uznaną trenerką fitness, a jej blog i konto na Instagramie codziennie odwiedza tysiące zainteresowanych.

2. Trening Zuzka light

Zuzka light proponuje nie tylko zestawy ćwiczeń, ale także propozycje zdrowych posiłków. Na jej kanale można znaleźć krótkie bo trwające maksymalnie 15 minut filmiki z ćwiczeniami. Zuzka light w swych zestawach treningowych stawia przede wszystkim na intensywny wysiłek fizyczny, dzięki któremu według niej możliwe jest osiągnięcie wszystkich założonych celów. Atutem ćwiczeń Zuzki light jest to, że można je wykonywać bez konieczności wychodzenia z domu.

Przeczytaj także

Maksymą Zuzki light jest stwierdzenie, że ciało mamy tylko jedno i należy o nie dbać. Treningi Zuzki light to połączenie ćwiczeń aerobowych z elementami treningu siłowego. Takie zestawienie gwarantuje nie tylko podniesienie metabolizmu, ale przede wszystkim spalenie zbędnych kalorii. Zuzka light nie różnicuje ćwiczeń pod względem trudności, każdy może wybrać ćwiczenia dopasowane do jego potrzeb, a przede wszystkim możliwości fizycznych.

10 sposobów na rodzinny fitness
10 sposobów na rodzinny fitness [11 zdjęć]

Zanim nasze życie kręciło się wokół technologii, członkowie rodziny byli bardziej aktywni fizycznie

zobacz galerię

Oczywiście dla zwiększenia efektu systematyczny trening trzeba połączyć z właściwą dietą. Jaki jadłospis preferuje Zuzka light? Trenerka zwraca bardzo szczególną uwagę na to, co je. Jej dieta jest bogata w nabiał, warzywa, owoce, zdrowe tłuszcze, a także chude mięso. Na blogu Zuzka light umieszcza propozycje zdrowych dań głównych, a także przekąsek.

Zuzka light – kim jest, trening
Zuzka light – kim jest, trening
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.