Trwa ładowanie...

Gym Break - trenerzy, ćwiczenia, klub sportowy, dieta

Szukasz idealnych ćwiczeń na konkretne partie ciała? Chcesz ćwiczyć w domu z entuzjastycznymi trenerami? Pragniesz widocznych efektów? Zajrzyj na kanał Gym Break, a będziesz zadowolony!

spis treści

Gym Break to zarówno kanał na YouTube, jak również nowoczesne Centrum Treningu Funkcjonalnego w Warszawie prowadzone przez Katarzynę Kępke i Szymona Gaś. Oferta właścicieli jest szeroka. Proponują oni treningi personalne, autorskie treningi w internecie, nowoczesną salę treningową i siłownię oraz dietę on-line, a także sklep z akcesoriami.

Zobacz film: "10 urodowych trików, które musisz znać"

1. Gym Break - trenerzy

Zamieszczone w internecie ćwiczenia prezentuje dwoje trenerów. Katarzyna Kępka, która jest prezenterką telewizyjną oraz producentką. Kiedyś z ćwiczeniami nie było jej ‘po drodze”, jednak od kilku lat jest w nich zakochana! Jej ciało jest idealnie wyrzeźbiona, a kobieta chwali się nim na każdym kroku.

Szymon Gaś, to człowiek, który kształcił się Stanach Zjednoczonych, w zakresie motoryki. Jest trenerem tenisa ziemnego. Uwielbia trening funkcjonalny, a swoją wiedzę w jego zakresie rzetelnie przekazuje innym.

Obydwoje połączyli swoje siły i pasje i stali się właścicielami Gym Break Center w Warszawie oraz trenerami.

Właściciele Gym Break podczas ćwiczeń
Właściciele Gym Break podczas ćwiczeń (You Tube)

2. Gym Break - ćwiczenia

Na swoim kanale na You Tube prezenterzy pokazują wykonywanie poszczególnych ćwiczeń. Są to ćwiczenia ogólnorozwojowe, ale także takie, które angażują konkretną partię mięśniową.

Przykładowy trening Gym Break:

  • Gym Break - 10 min Mocny Trening z Piłką - pokazane są ćwiczenia wzmacniające, które można wykonywać z pomocą piłki
  • Gym Break - 10 min Six Pack Workout - zestaw 30 sekundowych ćwiczeń wzmacniających mięśnie brzucha
  • Gym Break - 10 min Leg and Butt Workout – ćwiczenie angażujące mięśnie ud, pośladków.
  • Gym Break - 3x4 min Functional Tabata – 10 ciężkich ćwiczeń, podczas których 20 sekund ćwiczymy, a 10 sekund odpoczywamy. Ćwiczymy tabatę, czyli trening interwałowy, jest niezwykle wymagający
  • Gym Break - 50 min Workout Compilation - dłuższy pełny trening, z rozgrzewką i ćwiczeniami właściwymi, trwającymi 20 sekund, na 10 sekund przerwy
  • Gym Break - 5 min Chest and Shoulders - krótkie ćwiczenia na wzmocnienie mięśni klatki piersiowej i ramion
  • Gym Break - 7 min Perfect Shape Stretching - 7 minutowy trening rozciągający mięśnie po treningu

Te wszystkie ćwiczenia można wykonywać w zaciszu własnego domu. Ich zaletą jest to, że są krótkie, dlatego można zrobić kilka ćwiczeń naraz. Ćwiczenia są jednak wymagające i dosyć ciężkie, stanowi dodatkowy atut.

10 sposobów na rodzinny fitness
10 sposobów na rodzinny fitness [11 zdjęć]

Zanim nasze życie kręciło się wokół technologii, członkowie rodziny byli bardziej aktywni fizycznie

zobacz galerię

3. Gym Break - klub sportowy

Właściciele Gym Break oferują bogatą ofertę w swoim klubie. Kilku profesjonalnych trenerów pomoże nam w wykonywaniu treningów funkcjonalnych.

Sala do ćwiczeń jest doskonale wyposażona. Można ćwiczyć na taśmach TRX, są akcesoria do treningu siłowego oraz ogromna powierzchnia odpowiednia dla wolnych ćwiczeń.

Można skorzystać i wykupić treningi funkcjonalne z osobistym trenerem albo zapisać się na nowe ćwiczenia Hiit Core w grupach.

4. Gym Break - dieta

Oferta Gym Break jest już tak szeroka, że obejmuje nawet profesjonalne doradztwo żywieniowa, a także dietę z dowozem.

Najbardziej polecam trening internetowy, jest dostępny dla każdego i jest bardzo skuteczny, angażuje wszystkie partie mięśniowe. Ciało Kasi jest tak idealnie wyrzeźbione, że każdy kto z nią ćwiczy dąży do takich efektów. Warto spróbować treningów z Gym Break, ciekawe czy dacie radę?

Gym Break - trenerzy, ćwiczenia, klub sportowy, dieta
Gym Break - trenerzy, ćwiczenia, klub sportowy, dieta (123RF)
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.