Trwa ładowanie...

II Górski Maraton Jogi

W ostatni weekend sierpnia w Wierchomli odbył się II Górski Maraton Jogi organizowany przez ***Hotel Wierchomla SKI&SAP Resort oraz portal joga-joga.pl. Podczas dwudniowej imprezy do malowniczej miejscowości w Beskidzie Sądeckim zjechało ponad 50 osób, sympatyków jogi. Gościem specjalnym tegorocznej edycji była Jaki Nett, nauczycielka jogi z Kalifornii z 35-letnim doświadczeniem. Impreza zakończyła się niezwykle emocjonującym maratonem na szczycie stoku Wierchomla. Tegoroczną edycję wydarzenia wspierali: Paulina Holtz oraz Tomasz Raczek.

W sobotę podczas pierwszego dnia imprezy uczestnicy mogli wziąć udział w zajęciach wprowadzających do jogi prowadzonych przez Jaki Nett. Tego samego dnia odbyły się również zajęcia „Pokonaj stres z jogą”, które poprowadził Wiktor Morgulce. Wybuch prawdziwych emocji przyniósł 2 dzień imprezy, podczas której oprócz zajęć z jogi obył się widowiskowy maraton jogi na szczycie stoku Wierchomla.

Impreza na stoku rozpoczęła się o g. 14. W ciągu kolejnych 66 minut uczestnikom udało się wykonać aż 108 POWITAŃ SŁOŃCA w intencji powrotu do zdrowia Marty Steiner, ciężko chorej joginki. Deszcz, z różnym natężeniem, towarzyszył ćwiczącym przez całą godzinę. Tuż przed końcem nad Wierchomlą zaświeciło słońce. Mimo niesprzyjającej aury wszyscy uczestnicy ukończyli maraton w niezwykłym skupieniu i z uśmiechem na twarzy. Na pytanie, czym jest dla Ciebie II Górski Maraton Jogi w Wierchomli jedna z uczestniczek odpowiedziała żartobliwie „potopem szwedzkim”.

Zobacz film: "Wpływ sportu na zdrowie"

Dodatkowo wszyscy uczestnicy, którzy wykupili pakiet startowy mogli wziąć udział w konkursie z nagrodami, których sponsorem głównym była firma Organique. Maraton zakończył się wspólną kolacją wegetariańską.

Kolejna edycja imprezy już za rok!

II Górski Maraton Jogi
II Górski Maraton Jogi
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.