Trwa ładowanie...

IV Targi Kosmetyczno Fryzjerskie Dni Urody i Spa

W dniach 25-26 kwietnia 2015 wrocławska Hala Stulecia wypełni się stoiskami wiodących marek z branży kosmetycznej i fryzjerskiej. Na odwiedzających Targi Dni Urody i Spa będą czekały specjalistyczne wykłady i warsztaty, a także szereg innych atrakcji.

IV Targi Dni Urody i Spa są kontynuacją imprezy organizowanej we wrocławskiej Hali Stulecia od 2012roku. Tradycyjnie, podczas wydarzenia swoją ofertę zaprezentują firmy związane z fryzjerstwem, kosmetyką, kosmetologią, medycyną estetyczną, podologią, dermatologią i dietetyką. W tym roku organizatorzy Dni Urody i Spa zapewniają odwiedzającym szereg wydarzeń towarzyszących.

Pokazy fryzjerskie – czołowi kreatorzy Europejskiego Centrum Kształcenia Stylistów przygotowali liczne atrakcje między innymi pokazy New Look damski oraz Barber Show, podczas którego swoje umiejętności zaprezentuję Rafał Szydłowski - zwycięzca KREATORA 2014 w kategorii New Look Męski.

Zobacz film: "10 urodowych trików, które musisz znać"

IV Konferencja Dni Urody i Spa – dla wszystkich pragnących pozyskać specjalistyczną wiedzę. W panelu kosmetycznym poruszona zostanie tematyka nowości w świecie medycyny estetycznej i kosmetologii, z kolei w części fryzjerskiej będzie można doskonalić umiejętności praktyczne biorąc udział w specjalistycznych warsztatach trychologicznych czy upięć.

II Konferencja Podologiczna - wykłady prowadzone przez prelegentów z Centrum Podologicznego Na Zdrowiu. Jest to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie specjalistów, także z branży kosmetycznej, na poszerzenie wiedzy z zakresu profilaktyki i leczenia stóp.

III Kongres Makijażu – organizowany wraz z Europejską Akademią Estetyki Artystycznej Jolanty Wagner, którego tematem przewodnim będzie Rola makijażu w karierze kobiety kreatywnej. Kongres skierowany jest do profesjonalistów pragnących rozwijać swoje umiejętności wizażu.

Przewidziano również szereg konkursów: między innymi III Polskie Mistrzostwa Makijażu Nastolatek, III edycja konkursu Szkoła Mistrzów Dni Urody i Spa – Kosmetyka i Fryzjerstwo. Regulaminy i zgłoszenia do konkursów dostępne są na stronie internetowej.

Poza wyżej wymienionymi atrakcjami na odwiedzających będą czekały występy, prezentacje i liczne niespodzianki organizowane na scenie głównej, stoiskach targowych oraz w specjalnie przygotowanej Strefie Prezentacji Nowości.

Udział w wydarzeniu to doskonała okazja do wymiany doświadczeń, zapoznania się z nowościami, skorzystania z usług specjalistów, a także uzyskania cennych porad z zakresu zdrowia i urody.

IV Targi Kosmetyczno Fryzjerskie Dni Urody i Spa
IV Targi Kosmetyczno Fryzjerskie Dni Urody i Spa (Wigor-Targi.com)
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.