Trwa ładowanie...

Zapraszamy na kolejny trening Women's Run - FUN RUN Bielany !

Pierwszy trening Women’s Run - FUN RUN Bielany odbył się 22 lipca i cieszył się wielkim zainteresowaniem ze strony mieszkańców. Organizatorzy liczą na podobny sukces przy okazji kolejnego spotkania.

1. Dołącz do nas!

Kolejny trening Women's Run – FUN RUN Bielany odbędzie się już w sobotę 17 września. Na tą specjalną okazję, grupy treningowe z dzielnic Wola i Bielany, pobiegną wspólnie w parku Kępa Potocka.

Najmodniejsze rodzaje aktywności fizycznej
Najmodniejsze rodzaje aktywności fizycznej [10 zdjęć]

To dyscyplina łącząca w sobie cechy baletu i fitnessu. Doskonale wpływa na mięśnie kręgosłupa i postawę

zobacz galerię

Zobacz film: "10 urodowych trików, które musisz znać"

Dodatkowo dzięki wsparciu lokalnego salonu samochodowego Toyota Bielany, uczestniczki treningu będą mogły ponownie wziąć udział w badaniu z wykorzystaniem profesjonalnego analizatora składu ciała, porównać wyniki z wcześniejszymi badaniami oraz ocenić efekt ćwiczeń. Panie będą miały również okazję skorzystać z porad personalnego trenera na temat odżywiania i aktywności fizycznej.

W związku w odbywającymi się równolegle Dniami Otwartym i salonu, przewidziane są również ciekawe konkursy i nagrody.

Program Women's Run realizowany jest nieprzerwanie od 7 lat w wybranych dzielnicach Warszawy. Treningi w bieżącej edycji realizowane są w dzielnicach Ursynów, Bielany, Wola, Włochy i Bemowo. Treningi są bezpłatne, prowadzone przez wykwalifikowanego instruktora, kierowane do amatorów oraz osób, które dopiero chcą zacząć swoją przygodę z bieganiem i aktywnością sportową.

Aby wziąć udział w programie wystarczy zarejestrować się na stronie www.womensrun.pl/treningi.html#rejestracja, zaakceptować regulamin i pojawić się na treningu.

Zbiórka dla wszystkich chętnych do wzięcia udziału w treningu zaplanowana jest przed salonem Toyota Bielany.

Program Women's Run - FUN RUN Bielany:

Sobota 17 wrzesień, godz. 11:30

Zbiórka: parking salonu Toyota Bielany, ul. Klaudyny 1

 

Zapraszamy na kolejny trening Women's Run - FUN RUN Bielany !
Zapraszamy na kolejny trening Women's Run - FUN RUN Bielany !
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.