Trwa ładowanie...

Międzynarodowe Zawody Amatorów Szermierki

W sobotę 21 kwietnia w Warszawie odbędą się pierwsze Międzynarodowe Zawody Amatorów Szermierki w Szpadzie (International Polish Amateur Epee Fencing Challenge). Miejscem turnieju będzie hala Warszawianki przy ul. Piaseczyńskiej 71.

Zobacz film: "10 urodowych trików, które musisz znać"

Jest to impreza rodzinna, która obfituje w atrakcje dla widzów z różnych grup wiekowych. Dzieci mogą zapoznać się z podstawami szermierki i wziąć udział w konkursie rysunkowym pod hasłem „Szermierka, czemu nie”. Adam Wiercioch, V-ce Mistrz Olimpijski z Pekinu, wręczy nagrody autorom najlepszych prac. Dorośli widzowie mogą spróbować szczęścia w losowaniu lekcji indywidualnych z Mistrzem Polski Seniorów w Szpadzie – Piotrem Sadowym.

Zawody szermierki są przeznaczone dla osób, które amatorsko zajmują się tą dyscypliną sportu. W turnieju wystąpi kilkadziesiąt zawodników. Patronat nad imprezą objął Polski Związek Szermierczy oraz NextWeb Media. Serdecznie zapraszamy!

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.