Trwa ładowanie...

Z dzieckiem dookoła świata (WIDEO)

Zobacz film: "W podróż po świecie wybierają się z dzieckiem. Jak ją zaplanowali?"

Czasami nawet zwykła wycieczka na piknik za miasto okazuje się bardzo trudna, kiedy wybieramy się na nią z dzieckiem. A co dopiero podróż dookoła świata… Ta para pokazuje, że można i warto podróżować całą rodziną. Wymaga to co prawda nieco bardziej szczegółowego planowanie i uwzględnienia potrzeb maluszka, a ich wspólne przeżycia są niesamowite.

Dziennikarska rodzina Magda i Sergiusz Pinkwort podróżowała z małym Wilhelem już kiedy dziecko miało 30 dni. Obecnie chłopiec ma 3 lata i przebył już tyle kilometrów, że starczyłoby na dwa okrążenia równika. O tym, jak planują podróże z dzieckiem opowiadają w studiu #dzieńdobryWP.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.