Trwa ładowanie...

Kobieta trzymała córkę w zamknięciu przez 26 lat. Chciała ją "uchronić przed niebezpieczeństwem"

O tej szokującej historii mówią wszystkie media w Rosji. Matka przez 26 lat trzymała córkę w izolacji. Kobieta ma dziś 42 lata i próbuje poukładać swoje życie na nowo.

Zobacz film: "Co twarz mówi o twoim zdrowiu?"

1. Matka trzymała córkę w zamknięciu

Ta przerażająca historia wydarzyła się w obwodzie niżnonowogrodzkim na zachodzie kraju. Nadieżda Buszuewa była przetrzymywana przez własną matkę w zamknięciu, odkąd skończyła 16 lat. Kobiety mieszkały w rozpadającym się domu, w którym nie było elektryczności i bieżącej wody.

Matka kobiety, Tatiana, zdecydowała się zamknąć córkę w domu, by uchronić ją przed niebezpieczeństwem, które może na nią czyhać na świecie. Kiedy matka przestała pracować, ich sytuacja materialna znacząco się pogorszyła. Mimo to Tatiana stanowczo odmawiała, kiedy władze oferowały rodzinie pomoc.

Tatiana więziła córkę w domu przez 26 lat (East News)
Tatiana więziła córkę w domu przez 26 lat (East News)

2. Zamknęła córkę w domu

Sprawa wyszła na jaw, kiedyTatiana trafiła do szpitala. Nie wiadomo, co było przyczyną nagłego pogorszenia się jej stanu zdrowia, natomiast rosyjskie media informują, że matka Nadieżdy miała wylew.

Dzięki temu córka mogła wyjść z domu po raz pierwszy od 26 lat. Kobieta otrzymała pomoc od władz. Policji opisała straszne warunki, w których żyła z matką. Przyznała, że, ze względu na brak wody, nie myła się od 2006 roku, a jedyne co jadła, to kocia karma.

Włosy Nadieżdy zlepiły się tworząc jedną masę (East News)
Włosy Nadieżdy zlepiły się tworząc jedną masę (East News)

3. Samodzielne życie

Rada miejska chce pomóc kobiecie. Dom, który formalnie należy do jej matki, nie nadaje się bowiem do zamieszkania. Przewodniczący rady, Wasilij Tornarow, opowiedział, jak wyglądało jego spotkanie z Nadieżdą.

"Przyszła do mojego biura sama. Chcieliśmy ją nakarmić, dlatego poleciłem, by przygotowano jej kanapki, ale nic nie zjadła. Powiedziała tylko, że potrzebuje pracy i paszportu. Nie chce robić zbyt wielu zmian w swoim życiu na raz. Boi się, że może nie być w stanie zrozumieć, jak dzisiaj funkcjonuje świat" – powiedział Tornarow.

Nadieżda dziś ma 42 lata (East News)
Nadieżda dziś ma 42 lata (East News)

Nadieżda nadal ma lęk przed samodzielnym podróżowaniem. Do tego stopnia, że nie zdecydowała się opuścić domu, kiedy jej matkę zabierano do szpitala.

Zobacz także: Od trzech lat nie używa szamponu do mycia włosów. Zamieniła go na ocet i wodę

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.