Trwa ładowanie...

III Bieg Główny Women's Run na Woli

Women's Run - plakat
Women's Run - plakat

Program Women's Run ma na celu propagowanie biegania wśród kobiet.

zobacz galerię

27 października 2012 r. w Lasku na Kole, na warszawskiej Woli odbędzie się III Bieg Główny Women's Run Wola. Bieg ma na celu podsumowanie sezonu biegowego Women's Run. Skierowany jest dla osób, które biegają rekreacyjnie. W

biegu udział wezmą głównie zarejestrowane uczestniczki programu Women's Run.

Zobacz film: "Wysiłek fizyczny a endorfiny"

Bieg to nie jedyna z atrakcji, które przygotowali organizatorzy. Wszyscy, których pasją jest bieganie staną przed możliwością otrzymania cennych rad od fachowców adidasa. Oprócz tego będzie można skorzystać z badania biomechaniki stóp adidas Footscan. Uczestnicy biegu zobaczą również ekipę fachowców z centrum mobilnego adidas, czyli adidas Running Spot.

Udział w biegu mogą wziąć wszystkie mieszkanki Warszawy i okolic, a także ich rodziny. Program Women's run promuje przede wszystkim aktywne spędzanie czasu i zachęca do uprawiania sportu .

Liczba miejsc jest ograniczona. Możliwość wzięcia udziału w biegu jest zagwarantowana dla zarejestrowanych uczestniczek programu Women's Run.

Więcej informacji na stronie Women's Run.

Program Women's Run to sekwencja bezpłatnych treningów biegowych dla kobiet. Treningu odbywają się na terenie Warszawy. Program jest skierowany do osób, dla których bieganie to pasja od jakiegoś czasu, ale też dla tych, którzy dopiero chcą zacząć swoją przygodę z bieganiem. Zajęcia prowadzą doświadczeni instruktorzy, którzy radzą, w jaki sposób czerpać korzyści z biegania i jak najlepiej wykorzystać tę formę aktywności.

Organizator programu: ABK Sport - agencja marketingu sportowego www.abksport.pl

Partnerzy programu: Adidas, Barilla Poland, Urząd Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy, Urząd Dzielnicy Wola m.st. Warszawy

Patroni medialni: abcZdrowie.pl, aktywni.pl, bieganie.pl, kobietkibiegaja.pl, 4run.pl, Radio Dla Ciebie, trendz.pl, wolnasobota.pl

III Bieg Główny Women's Run na Woli
III Bieg Główny Women's Run na Woli (Zdjęcie kobiety przed treningiem biegowym / Shutterstock)
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.