Trwa ładowanie...

Zakończenie sezonu Women's Run 2012

W najbliższy weekend (24-25 listopada) po raz ostatni w tym sezonie odbędzie się trening Women's Run. Po raz pierwszy trening będzie miał postać rekreacyjnego wyścigu biegowego na trasie liczącej około 3 km. Bieg odbędzie się na Pradze Południe, Ursynowie i Mokotowie.

1. Bieg Women's Run

Women's Run - zakończenie sezonu
Women's Run - zakończenie sezonu

Ostatnia szansa na wzięcie udziału w biegu Women's Run w tym roku!

zobacz galerię

Wydarzenie zostało zorganizowane z myślą o uczestniczkach programu Women's Run i osobach, które uprawiają

Zobacz film: "Wysiłek fizyczny - codzienna aktywność"

bieganie rekreacyjne. Wyścig będzie podsumowaniem sezonu treningowego 2012. Jest to doskonała okazja, by sprawdzić się w rywalizacji z innymi biegaczami. Zwycięzcy wyścigu otrzymają atrakcyjne nagrody sponsorowane przez markę adidas. Organizatorzy dysponują ograniczoną liczbą miejsc, dlatego podczas zapisów na bieg pierwszeństwo będą miały osoby uczestniczące w programie Women's Run.

Jeśli jesteś zainteresowana udziałem w wyścigu, wyślij zgłoszenie na adres e-mailowy: womensrun@womensrun.pl (w temacie wpisz Bieg Główny Women's Run i nazwę dzielnicy). Na zgłoszenia czekamy do 23 listopada do godziny 16:00. Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej Women's Run.

2. Program Women's Run

Jest to cykl nieodpłatnych treningów biegowych organizowanych w Warszawie z myślą o kobietach. W ramach zajęć wykwalifikowani instruktorzy udzielają fankom joggingu fachowych porad na temat biegania. Ponadto uczą kobiety, jak zoptymalizować efekty biegania. Zajęcia w grupie motywują uczestniczki programu do poprawy swoich wyników. Organizatorem programu jest agencja marketingu sportowego ABK Sport. Partnerzy programu to: Adidas, Barilla Poland, Urząd Dzielnicy Wola m.st. Warszawy oraz Urząd Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy. Patroni medialni programu Women's Run to: abcZdrowie.pl, bieganie.pl, 4run.pl, wolnasobota.pl, aktywni.pl, kobietkibiegaja.pl, Radio Dla Ciebie oraz trendz.pl.

Zakończenie sezonu Women's Run 2012
Zakończenie sezonu Women's Run 2012
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.