Trwa ładowanie...

kolejna kobieca rewolucja

Zobacz film: "Co oznacza kolejna kobieca rewolucja?"

Współczesne kobiety są odważne. Rozwijają się, pracują, wychowują dzieci, robią karierę. Czują się wolne, dlatego wychodzą na ulicę. Demonstrują swoją siłę i prawo do bycia niezależnymi wobec mężczyzn. W przypadku nie tylko współczesnych kobiet, ale również płci przeciwnej najważniejszy jest szacunek oraz rozmowa o rzeczach, które łączą.

Poza tym kobiety mają w sobie siłę spokoju oraz empatię, które pozwalają im na ocenę trudnych sytuacji i umiejętne prowadzenie rozmów. Zobacz nasze wideo, w którym psycholog, instruktorka tańca oraz kick-bokserka opowiadają o międzynarodowym strajku kobiet 8. marca.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.