Trwa ładowanie...

Targi sportowe Sport World Warsaw

Polska dołączyła do niezbyt elitarnego grona 10 krajów europejskich o największym odsetku otyłych mieszkańców. Badania wykazały, że w naszym kraju aż połowa kobiet i 62% mężczyzn w wieku 20-74 lat zmaga się z nadwagą lub otyłością. Problem otyłości nie omija również dzieci i młodzieży. Siedzący tryb życia, niezdrowe odżywianie i niewielkie zainteresowanie formami aktywności fizycznej to prosta droga do zbędnych kilogramów. Najwyższy czas, by zacząć przeciwdziałać temu zjawisku poprzez promocję zdrowego żywienia i sportu. Ten właśnie cel przyświeca firmie Lentewenc - organizatorowi Międzynarodowych Targów Sprzętu i Odzieży Sportowej Sport World Warsaw. Targi odbędą się w dniach 19-21 września 2013 roku w hali Expo XXI w Warszawie.

1. Oferta Sport World Warsaw

Sport World Warsaw 2013
Sport World Warsaw 2013 [3 zdjęcia]

Zapraszamy na Targi, które odbędą się w dniach 19-21 września 2013 r.

zobacz galerię

W ciągu trzech dni targów w nowoczesnej hali wystawienniczej zaprezentują się wystawcy z kraju i zagranicy. Drugiego dnia obowiązywać będzie formuła B2B, która pozwala na przedstawienie ofert poszczególnych wystawców i zapoznanie się z ofertami innych uczestników targów, a także na nawiązywanie kontaktów biznesowych w sposób bezpośredni. 20 września na targach pojawią się m.in. dyrektorzy szkół, właściciele sklepów i dystrybutorzy sprzętu sportowego, przedstawiciele klubów i związków sportowych, dyrektorzy MOSIR-ów i OSIR-ów, oraz przedstawiciele władz rządowych i lokalnych.

Zobacz film: "Wpływ sportu na zdrowie"

Dni otwarte dla osób zainteresowanych zdrowym trybem życia, sportem, fitnessem i prawidłowym żywieniem to 20 i 21 września. Na odwiedzających targi czekać będą liczne atrakcje: pokazy sportowe, spotkania z gwiazdami sportu oraz projekcje filmów.

Więcej informacji na temat warszawskich targów sportowych znajdziesz na stronie Sport World Warsaw 2013 oraz na profilu Sport World Warsaw.

Targi sportowe Sport World Warsaw
Targi sportowe Sport World Warsaw
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.